پایگاه اطلاع رسانی و خبری آفتاب میهن

header

نسخه آزمایشی

کاهش ابتلا به کرونا حاصل تلاش و همراهی همگان

کاهش ابتلا به کرونا حاصل تلاش و همراهی همگان

آفتاب میهن

سرپرست فرمانداری محلات گفت: از ششم دیماه این شهرستان در وضعیت زرد قرار گرفته است.

سرپرست فرمانداری شهرستان محلات با تشریح وضعیت فعلی کرونای این شهرستان گفت: طبق تصمیمات ستاد ملی کرونا از ششم دیماه شهرستان محلات در وضعیت زرد قرار گرفته است.

این وضعیت نتیجه تلاش و همراهی و هم همدلی همشهریان، اصناف، واحد‌هایی که در این روز‌ها تعطیل بودند و همچنین تلاش کادر بهداشت و درمان و گروه‌های جهادی در زمینه کمک به بیماران کرونایی است.

در وضعیت جدید شهرستان محلات اصناف و گروه‌های شغلی در گروه ۳ می توانند بازگشایی شوند و تنها گروه شغلی ۴ است که همچنان محدودیت شغلی دارند.

امیدوارم با همراهی و همدلی که بین همشهریان عزیز و اصناف تا این لحظه وجود داشته و ادامه خواهد داشت، بتوانیم شاهد کاهش بیش از پیش آمار ابتلا و فوتی‌های شهرستان باشیم.

البته نگرانی که وجود دارد این است که این وضعیت بسیار شکننده است و هرگونه رعایت نکردن دستورالعمل‌های بهداشتی ستاد ملی مدیریت کرونا می‌تواند منجر به نارنجی و یا قرمز شدن دوباره وضعیت شهرستان محلات شود.

از همشهریان عزیز تقاضا دارم کماکان دستورالعمل ها ، زدن ماسک و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند تا انشاالله به بهترین وضعیت که وضعیت سفید است برسیم./خبرگزاری صدا و سیما


استان مرکزی محلات ویروس کرونا


  • 2 ماه پیش


نظرات کاربران