پایگاه اطلاع رسانی و خبری آفتاب میهن

header

نسخه آزمایشی

خیران محلات ۳۲ میلیارد ریال به حوزه سلامت کمک کردند

خیران محلات ۳۲ میلیارد ریال به حوزه سلامت کمک کردند

آفتاب میهن

رئیس مجمع خیرین سلامت محلات گفت: نیکوکاران این شهرستان امسال ۳۲ میلیارد ریال در راستای مدیریت بیماری کرونا و همراهی در خدمات بهینه به حوزه بهداشت و درمان کمک کردند.

« قاسم رئیس اکبری » افزود: این کمک‌ها در حوزه عمرانی، تهیه تجهیزات، تامین ماسک، دستکش، لباس حفاظت شخصی و مواد ضدعفونی کننده بوده است.

یکی از نیکوکاران حوزه سلامت محلات امسال سه میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال برای ساخت پایگاه سلامت در کوی آزادگان این شهرستان کمک کرده است.

سه میلیارد ریال نیز برای خرید دستگاه چشم پزشکی با کمک شورای شهر و شهرداری محلات هزینه شده است.

یک میلیارد ریال از کمک‌های خیران سلامت محلات امسال برای خرید تجهیزات ارتوپدی بیمارستان امام خمینی(ره) این شهرستان هزینه شد.

وی با اشاره به کمک یک میلیارد ریالی خیران سلامت محلات برای خرید وسایل آزمایشگاهی بیمارستان این شهرستان ادامه داد: پایگاه سلامت در مسکن مهر این شهرستان با هفت میلیارد ریال کمک یکی از نیکوکاران محلاتی احداث و به بهره‌برداری رسید.  

رئیس مجمع خیرین سلامت محلات با اشاره به استاندارد نبودن فضای فیزیکی بخش آی سی یو بیمارستان امام خمینی(ره) این شهرستان افزود: بیماری کرونا ضعف‌های این بخش را در مراکز درمانی نمایان کرد.

بخش آی سی یو بیمارستان محلات تنها چهار تخت دارد و فضای ان پاسخگوی خدمات و تردد همراه بیماران نیست.

بازسازی این بخش از تنها مرکز درمانی و بستری محلات به ۲۰ میلیارد ریال نیاز داردو یکی از نیکوکاران  این شهرستان تامین مبلغ موردنیاز را متعهد شده است.

یکی از بانوان این شهرستان امسال ۲ دنگ از منزل شخصی خود در شهر تهران را برای تامین هزینه‌های بیمارستان  محلات اهدا کرده است./ایرنا


استان مرکزی محلات بهداشت و سلامت ویروس کرونا


  • 2 ماه پیش


نظرات کاربران