پایگاه اطلاع رسانی و خبری آفتاب میهن

header

نسخه آزمایشی

آسفالت آخرین جاده خاکی محلات تا دهه فجر تکمیل می‌شود

آسفالت آخرین جاده خاکی محلات تا دهه فجر تکمیل می‌شود

آفتاب میهن

استاندار استان مرکزی گفت: پروژه آسفالت راه روستای یکه چاه از توابع محلات به عنوان آخرین جاده خاکی روستایی این شهرستان تا دهه مبارک فجر تکمیل می‌شود.

سید « علی آقازاده » در حاشیه بازدید از جاده خاکی یکه چاه و یک واحد تولیدی دوده در محلات افزود: طول این جاده خاکی ۱۲ کیلومتر است و پارسال به مردم روستای یکه چاه برای آسفالت این جاده قول مساعدت داده شده بود.

بیش از  ۶ میلیارد ریال اعتبار  برای این پروژه تخصیص یافته که به روش چیپ سیل انجام می‌شود.

استاندار استان مرکزی با اشاره به اینکه تاکنون چهار کیلومتر از این جاده آسفالت شده اظهار داشت: قرار شد یک لایه دیگر آسفالت روی آن ریخته شود

اداره کل راهداری به عنوان مجری طرح آسفالت جاده خاکی یکه چاه پنج سال ضمانت اجرای طرح را بر عهده گرفته است.

استاندار استان مرکزی در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص  بازدید از واحد تولیدی کربن سیمرغ محلات بیان کرد: این واحد دوده صنعتی مورد نیاز برای مصرف لاستیک را تولید می کند.

چهار نوع واحد تولیدی دوده صنعتی در کشور داریم  و به دلیل اینکه خوراک این واحدها در داخل تولید می‌شود  نیاز به مصرف ارز نیست و سودآورنیز هستند.

وی  با اشاره به اینکه واحد تولیدی دوده در محلات ۳۷ هزار تا ۳۸ هزار تن دوده صنعتی در سال تولید می کند، افزود: ۳۷ تا ۳۸ درصد دوده صنعتی مورد نیاز لاستیک سازی در این واحد  تولید می‌شود.

مرحله دوم این واحد تولیدی با مشارکت سرمایه‌گذاران که بیشتر از صنایع لاستیک کشورهستند، احداث می‌شود.

آقازاده با بیان اینکه واحد تولید کننده دوده در محلات برای ۲۰۰ نفر فرصت اشتغال ایجاد کرده ، اظهار داشت: بهرهبرداری از مرحله دوم این واحد میزان اشتغال و ارزآوری را به ۲ برابر افزایش می دهد./ایرنا


استان مرکزی محلات استاندار مرکزی


  • 7 ماه پیش


نظرات کاربران