پایگاه اطلاع رسانی و خبری آفتاب میهن

header

نسخه آزمایشی

سه هزار و ۹۳۷ بسته معیشتی در شازند استان مرکزی توزیع شد

سه هزار و ۹۳۷ بسته معیشتی در شازند استان مرکزی توزیع شد

آفتاب میهن

فرماندار شهرستان شازند گفت:‌ بیش از ۳۰ هزار ماسک و سه هزار و  ۹۳۷ بسته معیشتی از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا کنون برای حمایت از آسیب دیدگان در این شهرستان توزیع شده است.

»‌حسین رجبی» افزود:  قرارگاه شهید سلیمانی متشکل از چهار کمیته با مسئولیت فرماندار در شهرستان شازند تشکیل شده که در این طرح  ۱۶۰ تیم اجرایی و ۸۶ تیم مراقبتی و ۲۰ تیم نظارتی و در مجموع بالغ بر ۲۸۰ نفر فعالیت دارند.

با همکاری شبکه بهداشت از ۲ هزار و هشت نفر از شهروندان آزمایش سریع کرونا گرفته شده که نتیجه ۲۴۰ موررد مثبت اعلام شده است.

رجبی با بیان اینکه تا کنون  ۹۶۶ مورد آزمایش PCR (تشخیص عفونت)  نیز انجام شده که ۳۳۶ مورد مثبت بوده است، گفت: ۱۹۴ تیم  به عنوان سفیران سلامت به دستگاه‌های اجرایی اعزام شده و بازدیدهایی را انجام داده‌اند.

اکنون شهرستان شازند در وضعیت زرد قرار دارد و در یک‌هفته اخیر سه نفر بستری و یک‌ فوتی ناشی از بیماری کووید۱۹ اعلام شده است.

تعداد مبتلایان به بیماری کووید۱۹ درشهرستان کمتر شده اما نباید اجازه دهیم عادی انگاری و  کمرنگ شدن پروتکل‌های بهداشتی خطر شیوع بیماری را افزایش دهد.

در روزهای پایانی سال مردم باید از حضور در تجمعات، بازار و اماکن تفریحی پرهیز کنند و در راستای کنترل و مقابله با شیوع ویروس کرونا با مسئولان شهرستان تعامل و همکاری لازم را داشته باشند./ایرنا

 


استان مرکزی شازند بسته معیشتی


  • 7 ماه پیش


نظرات کاربران