پایگاه اطلاع رسانی و خبری آفتاب میهن

header

نسخه آزمایشی

هفت هزار و ۵۰۰ تن نمک و ماسه در شازند استان مرکزی ذخیره‌سازی شد

هفت هزار و ۵۰۰ تن نمک و ماسه در شازند استان مرکزی ذخیره‌سازی شد

آفتاب میهن

رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان شازند گفت :هفت هزارو ۵۰۰ تن نمک و ماسه برای اجرای طرح زمستانه در این شهرستان ذخیره سازی شد.

«علی داودی» افزود : این میزان شامل یک هزارو ۵۰۰ تن نمک و ۶ هزار تن شن و ماسه  است که در پنج راهدارخانه شهرستان ذخیره سازی شده است .

وی با بیان اینکه حدود یکهزار کیلومتر جاده شامل بزرگراه، راه اصلی و روستایی در حوزه استحفاطی شهرستان شازند قرار دارد، گفت : امسال هشت گروه متشکل از ۴۰ نیروی انسانی با استفاده از ۳۳ دستگاه ماشین‌آلات سنگین و نیمه سنگین اجرای طرح زمستانه را بر عهده دارند.

از ابتدای سال جاری تاکنون در بزرگراه اراک توره و بروجرد، یک هزار و ۵۰۰ تن آسفالت برای رفع نواقص مورد استفاده قرار گرفته است .

شهرستان شازند دارای چهار بخش سربند، قره کهریز، زالیان و مرکزی  است که بخش سربند ۸۱ روستا دارد که امسال نزدیک به ۷۰۰ تن آسفالت برای رفع نواقص جاده‌ای این بخش مورد استفاده قرار گرفته است.

در سال جاری دو قرارداد برای رفع نواقص جاده‌ای و لکه‌گیری در جاده های ارتباطی اراک توره و بروجرد و محور شازند ازنا با پیمانکار منعقد شده که حدود ۶۰ هزار مترمکعب لکه‌گیری و بیش۱۰ هزار تن آسفالت‌ریزی شده است .

بیش از ۱۱۰ میلیارد ریال امسال برای  نگهداری ابنیه فنی شامل پل‌ها ،ایمن‌سازی جاده‌های ارتباطی، خط‌کشی، درزگیری، تاسیسات ،نگهداری تابلوها، چراغ های چشمک زن، گاردریل و همچنین خرید نمک، شن و ماسه به این شهرستان اختصاص یافته است./ایرنا


استان مرکزی شازند


  • 9 ماه پیش


نظرات کاربران