پایگاه اطلاع رسانی و خبری آفتاب میهن

header

نسخه آزمایشی

۲۹ شبکه انتقال توزیع برق شازند اصلاح شد

۲۹ شبکه انتقال توزیع برق شازند اصلاح شد

آفتاب میهن

مدیر توزیع برق شهرستان شازند گفت: ۲۹ شبکه انتقال انرژی الکتریکی این شهرستان که سیمی بود در سال جاری اصلاح و به کابل خودنگهدار تبدیل شده است.

«مجید مامقانی‌نژاد» افزود: افزایش قابلیت اطمینان در مقابل شرایط جوی و اتفاقات ناشی از برخورد اشیای خارجی، رفع ضعف ولتاژ مشترکان، پیشگیری از برق‌ غیرمجاز و جلوگیری از سرقت انرژی و سیم‌های شبکه و توجه به مسایل زیست‌محیطی با حذف شاخه‌زنی درختان در تماس با شبکه، کاهش تلفات و بهبود مبلمان شهری و روستایی از جمله مزایای اجرای  این اقدام است.

جابه‌جایی ۶۰ پایه انتقال انرژی الکتریکی معابر شهری و روستایی، ایجاد و اصلاح شبکه فشار متوسط و ضعیف هوایی شهرستان، ساخت ۶۹ دستگاه پست هوایی ونصب ۸۱ دستگاه چراغ گازی و ۱۳۸ دستگاه چراغ ال ای دی از دیگر اقدامات صورت گرفته امسال است.

پنج هزار و ۱۹۱ کنتور برق  نیز امسال در این شهرستان تست شده که ۱۹۹ کنتور معیوب شناسایی و تعویض شده است.

فروش ۴۷۵ مورد انشعاب جدید، اصلاح و تعمیر سه هزار و ۶۲۰ دستگاه چراغ، اصلاح و تعمیر ۱۰ کیلومتر شبکه متوسط، شاخه‌زنی پنج کیلومتر درختان در تماس با شبکه، تعویض ۲۸۰ مقره فشار متوسط و نصب و تعویض ۲۰ دستگاه کات اوت و ایجاد سه کیلومتر شبکه فشار متوسط در راستای قابلیت مانور شبکه از دیگر فعالیت‌های انجام شده توزیع برق شهرستان شازند در سال جاری است.

عملیات اجرایی اتصال شبکه به پست مدولار شهدای شهباز و انتزاع از پست موبایل موجود نیز در حال انجام است و به‌زودی به اتمام می‌رسد./ایرنا


استان مرکزی شازند توزیع برق


  • 1 سال پیش


نظرات کاربران