پایگاه اطلاع رسانی و خبری آفتاب میهن

header

نسخه آزمایشی

افتتاح نمایشگاه عمومی پژوهش در آشتیان

افتتاح نمایشگاه عمومی پژوهش در آشتیان

آفتاب میهن - نمایشگاه تحقیقی پژوهشی به مناسبت  هفته پژوهش در حوزه علمیه خواهران شهرستان آشتیان برای استفاده عموم افتتاح شد.

این نمایشگاه شامل تحقیقات و پایان نامه های طلاب حوزه علمیه خواهران شهرستان آشتیان و کتاب ها و سی دی های آموزشی و قرآنی با تخفیفات ویژه در حوزه علمیه خواهران شهرستان است.

این نمایشگاه با هدف افزایش کتابخوانی و تحقیق و پژوهش در جامعه و آشنایی افراد با روش های پژوهش برپا شده است که با حضور مسئولان شهرستان و به دست حجت الاسلام آشتیانی موسس حوزه علمیه خواهران افتتاح شد.

در مراسمی هم که به همین مناسبت برگزار گردید و به تعدادی از طلاب جوایزی اهدا شد.

همچنین درس اخلاق مدیران با حضور حجت الاسلام نیشابوری امام جمعه و جهان میرزایی فرماندار و تعدادی از مسئولان شهرستان آشتیان در دفتر امام جمعه برگزار گردید.

حجت الاسلام نیشابوری امام جمعه شهرستان آشتیان در این جلسه با بیان اینکه غفلت، بی توجهی و بی خبری از امور خطرناکی است که ممکن است دامنگیر هر کسی شود و او را از سعادت دنیا و آخرت ساقط سازد گفت: همه مسئولان،باید یادشان باشد که در برابر مردم هم غفلت نداشته باشیم و برای انجام امور افرادی که به ما مراجعه می کنند خدا را به یاد داشته باشیم.

حجت الاسلام نیشابوری افزود: هنگامی که انسان از خدا و آخرت غافل شد، یقینا دچار قساوت قلب خواهد شد، امام باقر علیه السلام فرمود: از غفلت بپرهیز که مایه سنگدلی است و انسانی که از یاد حق غافل گشت و دچار قساوت قلب گردید، یقینا شیطان بر او مسلط خواهد شد،اما کسی که تقوا دارد و به یاد خدا است، خداوند حالتی در او ایجاد می کند که هنگام نفوذ شیطان، متوجه آن شده، خود را نجات می دهد.


آشتیان نمایشگاه عمومی پژوهش د


  • 1 سال پیش


نظرات کاربران