پایگاه اطلاع رسانی و خبری آفتاب میهن

header

نسخه آزمایشی

۴۷ فقره پروانه تولید با اشتغال ۹۴۸ نفر در آشتیان صادر شده است

۴۷ فقره پروانه تولید با اشتغال ۹۴۸ نفر در آشتیان صادر شده است

محمد رضا حاجی پور رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: تاکنون ۴۷ فقره پروانه بهره برداری با اشتغال ۹۴۸ نفر در آشتیان صادر شده که پنج فقره پروانه با اشتغال ۶۱ نفر مربوط به سال جاری است.

محمد رضا حاجی پور در نشست ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان مرکزی در آشتیان اظهار داشت: دو طرح صنعتی تولیدی با پیشرفت بالای ۶۰ درصد در آشتیان در حال انجام است که با تکمیل و راه اندازی این دو طرح برای بیش از ۴۰ نفر اشتغال ایجاد می شود.

حاجی پور خاطرنشان کرد: در زمینه صنعت پاک در آشتیان، بر اساس آخرین برنامه ریزی هایی که در حوزه سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی صورت گرفته است، اولویت‌های سرمایه‌گذاری در صنایع، به سمت صنایع پاک سوق داده می شود.موضوع نساجی و پوشاک یکی از اولویت‌های سرمایه‌گذاری در این شهرستان است. تجهیزات و لوازم پزشکی نیز در اولویت بعدی قرار دارد و ساخت قطعات خودرو و حوزه برق و الکترونیک نیز از جمله این موارد است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی در بخش دیگر سخنان خود خاطرنشان کرد: موضوع بهره مندی از اعتبارات اشتغال فراگیر تبصره ۱۸ قانون بودجه ۹۷ از مواردی است که می تواند کمک‌های اعتباری خوبی برای ایجاد اشتغال به همراه داشته باشد.

حاجی پور ادامه داد: در این ارتباط نماینده مردم تفرش و آشتیان در مجلس شورای اسلامی قول داده است که با توجه به پیگیری هایی که در مجموعه صندوق توسعه ملی دارد، بتوان از این کمک‌های فنی و اعتباری برای ایجاد واحدهای تولیدی استفاده کرد و در این رابطه تخصیص اعتباری برای استان منظور شود.

 

 


مجلس آشتیان محمدرضا حاجی پور پروانه تولید


  • 1 سال پیش


نظرات کاربران