پایگاه اطلاع رسانی و خبری آفتاب میهن

header

نسخه آزمایشی

وزیر راه و شهرسازی: وسعت خطوط مترو تهران به ۵۰۰ کیلومتر می رسد

وزیر راه و شهرسازی: وسعت خطوط مترو تهران به ۵۰۰ کیلومتر می رسد

آفتاب میهن

وزیر راه و شهر سازی با اشاره به اینکه وضعیت پیشرفت‌های مترو در سال‌های اخیر قابل‌توجه بوده ، گفت: بدلیل اهمیت و ضرورتی که توسعه شبکه حمل و نقل ریلی دارد، امیدواریم مترو پایتخت هرچه سریعتر به هدف‌گذاری ۵۰۰ کیلومتر دست یابد.

به گزارش روز چهارشنبه از روابط عمومی و بین‌الملل شرکت راه‌آهن شهری تهران وحومه (مترو)، محمد اسلامی در حاشیه بازدید از هفتمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی گفت: پیشرفت‌های قابل‌توجه متروی پایتخت منجر به استقبال شهروندان نه‌تنها در تهران بلکه سایر کلان شهرهای کشور از این سیستم حمل و نقل عمومی شده است.

وی با تاکید بر نقش توسعه خطوط مترو در توسعه پایدار شهری، تصریح کرد: امیدواریم با همکاری و مشارکت شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه (مترو) و شرکت قطارهای حومه‌ای راه‌آهن همچنان مسافران؛ حمل و نقل ریلی را به‌عنوان مناسب‌ترین وسیله جابه‌جایی انتخاب کنند.

وزیر راه و شهرسازی بیان داشت: با فعالیت‌ها و اقدامات مکمل از سوی این دو مجموعه (شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه (مترو) و شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی) می‌توان با توسعه خطوط و افزایش کیفیت این وسیله حمل و نقل ریلی ضمن افزایش سطح زندگی شاهد تحول در توسعه حمل و نقل عمومی و میزان استقبال شهروندان از این وسیله باشیم.


وزیر راه و شهر سازی مترو تهران


  • 3 ماه پیش


نظرات کاربران