پایگاه اطلاع رسانی و خبری آفتاب میهن

header

نسخه آزمایشی

ناجا سالانه ۳۰ میلیون خدمت ثبتی به مردم ارائه می‌کند

ناجا سالانه ۳۰ میلیون خدمت ثبتی به مردم ارائه می‌کند

آفتاب میهن

فرمانده انتظامی کشور با اشاره به ماموریت‌های مختلف نیروی انتظامی در برقراری نظم و امنیت در کشور گفت: سالانه ۳۰ میلیون خدمت ثبتی در نیروی انتظامی کشور به مردم ارائه می‌شود.

سردار حسین اشتری در آیین معارفه فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا دوران دفاع مقدس و همچنین مدافعان سلامت، امنیت کشور و مدافعان حرم و بزرگداشت هفته دفاع مقدس افزود:صدور گواهینامه، گذرنامه و پایان خدمت ،از جمله خدمات ثبتی است که سالانه توسط نیروی انتظامی به مردم ارائه می‌شود و مابقی خدمات نیروی انتظامی از جمله برقراری نظم و امنیت در کشور، رفت و آمد، امنیت در سطح جاده‌ها غیرقابل شمارش و ثبت است.

وی با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی به عنوان بخشی از نیروهای مسلح کشور، خدمت به مردم را وظیفه و افتخارات خود می‌داند،گفت: حفاظت از مردم، امنیت و ارتقاء امنیت به عنوان مهمترین وظیفه نیروی انتظامی در کشور است.

نیروی انتظامی در نقاط کشور از مرزها، جاده‌ها و روستاها در تمام ساعات شبانه‌روز و در تمام اتفاقات و وقایع به دلیل مسئولیت اجتماعی که برعهده دارد، مشغول فعالیت خدمت است.

وی با تاکید بر اینکه امروز کشور در یک امنیت با ثابت و آرامش قرار دارد ،گفت: با توجه به مشکلات اقتصادی، تحریم‌ها و فشارهای که به کشور وارد می‌شود اما به پاس خون شهدا و ایثارگری رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس،مدافعان حرم و شهدای نظم و امنیت ،این آرامش در کشور برقرار است.

فرمانده پلیس بر پایدار کردن امنیت حاکم بر جامعه با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری، تاکید کرد و گفت: نیروی انتظامی حافظ نظم، امنیت، جان، مال و ناموس مردم است و از تمام توان خود برای برقرار امنیت با همراهی و همکاری مردم استفاده می‌کند.

اشتری،به برخی فعالیت‌های نیروی انتظامی در سال گذشته از جمله امدادرسانی در سیل، حوادث پارسال و مناسبت‌های مذهبی ماه محرم صفر و اعزام کاروان پیاده به کربلا اشاره کرد و گفت: نظم و امنیت این مناسبت‌ها با همکاری نیروی انتظامی، نظامی و همراهی مردم برقرار شد.

وی به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در سال گذشته و مجلس میان دوره در هفته گذشته نیز اشاره کرد و گفت: این انتخابات با امنیت کامل برگزار شد.

اشتری،به شیوع ویروس کرونا و آماده‌باش تمام نیروهای انتظامی و نظامی برای اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی،برقراری نظم و همچنین ضدعفونی کردن معابر و بیماستان‌ها اشاره کرد و گفت: ماموران نیروی انتظامی و نظامی بعد از کادر درمانی بیشترین تلاش را داشتند و بیشترین آسیب را دیدند.

فرمانده نیروی انتظامی، به توطئه‌های استکبار بر علیه اسلام و جمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت: دشمنان با فشارهای مختلف سیاسی و اقتصادی به دنبال ضربه زدن به نظام است و این امر با تلاش نیروهای انتظامی نظامی و همراهی و همکاری مردم میسر نخواهد شد./ایرنا


ناجا حسین اشتری


  • 7 روز پیش


نظرات کاربران