پایگاه اطلاع رسانی و خبری آفتاب میهن

header

نسخه آزمایشی

گفتمان شهید سلیمانی بهترین الگو برای تربیت مدیران جهادی است

گفتمان شهید سلیمانی بهترین الگو برای تربیت مدیران جهادی است

آفتاب میهن

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک گفت: مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی بهترین الگو برای تربیت مدیران کارآمد و جهادی است.

آیت‌الله قربانعلی دری نجف‌آبادی در کلاس درس اخلاق مدیران استان مرکزی، افزود: صداقت، جلب رضایت خداوند، برنامه محوری و ولایتمداری از مهمترین ویژگی‌های شهید حاج قاسم سلیمانی بود که وی با این شاخصه‌های ارزشمند توانست وحدت اسلامی را در جهان اسلام پایه‌گذاری کند.

سخت‌کوشی، نظم و انضباط، دقت در امور، دشمن شناسی و زمان شناسی از دیگر خصوصیات شهید سلیمانی است و مسئولان و مدیران نهادهای اجرایی وظیفه دارند سیره این شهید بزرگوار را الگوی رفتاری خود قرار داده و با تمام وجود در جهت تحقق اهداف و آرمان‌های نظام اسلامی گام بردارند.

سردار حاج قاسم سلیمانی به فرموده رهبر معظم انقلاب، سیاسی کار نبود و تمام وجود خود را وقف توسعه و پیشرفت کشور، مقابله با استکبار جهانی و گسترش وحدت اسلامی کرد، بنابراین مدیران باید توجه داشته باشند که در فعالیت‌های سیاسی منافع ملی و آرمان‌های نطام اسلامی را در نظر داشته باشند.

شهید سلیمانی یک فرمانده واقعی بود چرا که می‌توانست در حساس‌ترین و کوتاه‌ترین زمان، بهترین و سرنوشت‌سازترین تصمیمات را بگیرد و این مهم باید برای دولتمردان الگو باشد.

وی، تشکیل ستاد بازسازی عتبات عالیات و مقابله با اشرار جنوب شرق کشور را از مهمترین اقدامات شهید سلیمانی عنوان کرد و گفت: مکتب سردار دل‌ها سرشار از صداقت و ولایتمداری است و اشاعه این مکتب باید استراتژی رسانه‌ها باشد.

جبهه مردم و مسئولان در نظام اسلامی قرآن و ولایت است و اقشار مختلف جامعه باید از همه ظرفیت‌ها برای پیروزی این جبهه مقابل دشمنان اسلام و استفاده کنند.

حضور پرشور مردم در تشییع پیکر سردار سلیمانی در ایران و عراق و بمباران پایگاه عین‌الاسد توسط سپاه تیر خلاصی بر پیکره استکبار جهانی بود و جهانیان عشق و ارادت مردم به ولایت و نظام اسلامی را به خوبی دیدند.

حفظ و تقویت امنیت و اقتدار نظام اسلامی در گرو همراهی هدفمند مردم و مسئولان است و تلاش برای پیشرفت و شکوفایی جامعه و تقویت بنیه اقتصادی ملت وظیفه اصلی مدیران در نظام مقدس جمهوری اسلامی است که باید در تمامی دستگاه‌های اجرایی جاری باشد.

انگیزه‌های الهی و افزایش رضایتمندی عمومی باید سرلوحه کار مسئولان در هر رده و بخشی باشد و خادمان مردم در سنگر مدیریت باید از هر لحظه در راستای ماموریت های محوله بهره گیرند./ایرنا


استان مرکزی اراک آیت الله دری نجف آبادی حاج قاسم سلیمانی
نظرات کاربران