پایگاه اطلاع رسانی و خبری آفتاب میهن

header

نسخه آزمایشی

مردم باید مدیریت مصرف را سرلوحه کار خود قرار دهند

مردم باید مدیریت مصرف را سرلوحه کار خود قرار دهند

آفتاب میهن

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: یکی از مشکلات امرز جامعه استفاده بیش از حد از انرژی است که این امر خیانت به کشو ر است و مردم باید مدیریت مصرف را سرلوحه کار خود قرار دهند.

آیت الله «قربانعلی دری‌نجف‌آبادی» در نشست شورای اداری استان مرکزی در اراک افزود: همه باید پای عهدی که با آرمان های انقلاب داشته اند بمانند و به طور قطع از روزها و شرایط سخت نیز عبور می‌شود.

همه در یک کشتی هستند و بزرگترین خیانت در شرایط فعلی آن است که هر فردی تنها خود را ببیند و همه باید دست به دست هم دهند تا این کشتی به سلامت به مقصد برسد.

مشکلاتی در کشور وجود دارد اما با همدلی و دست به دست هم دادن می توان همه مشکلات را حل کرد و انقلاب اسلامی فرصت های زیادی را برای همه ایجاد کرده است.

وی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه قدرت دفاعی جمهوری اسلامی ایران در سطح جهان زبانزد است، اظهار داشت: این مهم به برکت جمهوری اسلامی محقق شده است.

افزایش  قدرت دفاعی ایران در حالی است که  در قبل از انقلاب اسلامی ، این قدرت به اندازه یک چوب دستی بود اما امروز یکی از قدرتمندرین کشورهای جهان است و باید همه قدر انقلاب را بدانند.

یکی از برنامه های مهم پیش رو، گرامیداشت دهه فجر است که باید برنامه‌ریزی ویژه برای این ایام صورت گیرد و نهایت بهره‌مندی از این ایام صورت گیرد./ایرنا

 


استان مرکزی امام جمعه اراک جلسه شورای اداری
نظرات کاربران