پایگاه اطلاع رسانی و خبری آفتاب میهن

header

نسخه آزمایشی

برگزاری هرگونه نشست و همایش با بیش از ۱۰ نفر در استان مرکزی ممنوع اعلام شد

برگزاری هرگونه نشست و همایش با بیش از ۱۰ نفر در استان مرکزی ممنوع اعلام شد

آفتاب میهن

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: برگزاری هرگونه نشست، همایش و سمینار با بیش از ۱۰ نفر، تا پایان آبان‌ماه جاری در نقاط مختلف این استان ممنوع است.

«بهروز اکرمی» افزود: با توجه به شیوع موج سوم بیماری کرونا و سیر صعودی آمار مبتلایان و متوفیان در بیشتر مناطق استان مرکزی و در راستای اجرای مصوبات ستاد مدیریت بیماری کرونا و صیانت از سلامت کارکنان و شهروندان این تصمیم اتخاذ شده است.

تمام دستگاه‌ها و نهادهای مختلف استان مرکزی تا پایان آبان‌ماه مکلف به اجرای این مصوبه هستند و برگزاری هرنوع نشست و همایش بیش از ۱۰ نفر و بر اساس ضرورت، نیاز به هماهنگی قبلی و اخذ مجوز از اداره کل پدافند غیرعامل استانداری مرکزی دارد.

اجرای مصوبات ستاد مقابله با کرونا این استان ضروری است و با متخلفان در این راستا نیز برابر قانون برخورد قاطع صورت می‌گیرد.

به طور قطع با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی همه اقشار جامعه، شیوع این ویروس منحوس کاهش پیدا می‌کند و انتظار است مردم برای کمک به حفظ جان و سلامت خود و یاری کادر بهداشت و درمان، تنها برای مواقع ضرور از منازل بیرون آیند، ماسک بزنند و فاصله اجتماعی را رعایت کنند./ایرنا


استان مرکزی بهروز اکرمی
نظرات کاربران