پایگاه اطلاع رسانی و خبری آفتاب میهن

header

نسخه آزمایشی

امام خمینی(ره) مسیر تاریخ بشریت را تغییر داد

امام خمینی(ره) مسیر تاریخ بشریت را تغییر داد

آفتاب میهن

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: امام خمینی(ره) با ایستادگی در برابر طاغوتیان و زورگویان جهان مسیر تاریخ بشریت را تغییر داد و اسلام، قرآن و انقلاب اسلامی را به پیروزی رساند.

آیت الله«قربانعلی دری‌نجف‌آبادی» در آیین سی و یکمین سالگرد عروج ملکوتی رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای قیام خونین یوم الله ۱۵ خردادماه در اراک افزود: امام راحل در برابر دیکتاتوری و امپراطوری شرق و غرب که بر عالم حکمفرما بودند،  ایستاد و نظام اسلامی را در کشور به پیروزی رساند.

امام خمینی(ره) پس از گذشت ۱۴۰۰ سال از ارتحال حضرت محمد(ص) مکتب جد بزرگوارشان موسی بن جعفر(ع)، پیامبر اکرم(ص) و ابراهیم خلیل را در دنیا احیا کرده و راه سعادت و خوشبختی را به مسلمانان جهان نشان دادند.

پژوهشگران و دانشگاهیان باید تحقیقاتی در زمینه اوضاع و احوال کشور و جهان قبل از سال ۴۲ داشته باشند تا برای مردم و نسل جوان جامعه مشخص شود امام خمینی(ره) چگونه این شجره طیبه‌ را بنا نهادند که امروز شاهد دستاوردهای ارزشمند آن هستیم.

عظمت و عزت انقلاب اسلامی اکنون پس از ۴۰ سال با سردادن شعارها و زنده نگاه داشتن یاد و خاطره امام خمینی(ره)، رهبر معظم انقلاب و سردار سلیمانی در کنار کاخ سفید و قلب آمریکا قابل مشاهده است.

سردمداران آمریکا قبل از انقلاب بر کشور ایران سلطه کامل داشتند ولی امروز به برکت انقلاب اسلامی، امام خمینی(ره)، رهبر معظم انقلاب و خون شهدا مردم در قلب این کشور شعارهای انقلابی سر می‌دهند.امروزه سه هزار میلیارد دلار از سرمایه‌های کشور آمریکا در دست ۴۰۰ نفر در این کشور قرار داشته و ۵۰ میلیون نفر از مردم این کشور زیر خط فقر و ۱۰ میلیون نفر شب‌ها در خیابان‌ها می خوابند.

۴۵ میلیون نفر در جریان شیوع ویروس کرونا در آمریکا شغل خود را از دست داده و به خیل بیکاران این کشور افزوده شده‌اند.

وی مبارزه با تعیض و نژادی را از اولویت‌ها مهم انقلاب اسلامی دانست و افزود: جمهوری اسلامی ایران با مردم آمریکا مشکلی نداشته و مرگ بر آمریکا به معنی مرگ بر نژاد پرستی، جنایت و هزینه کرد هفت میلیارد دلار برای به خاک و خون کشیدن مردم فلسطین، یمن و سوریه است./ایرنا

 


امام جمعه اراک آیت الله دری نجف آبادی امام خمینی
نظرات کاربران