پایگاه اطلاع رسانی و خبری آفتاب میهن

header

نسخه آزمایشی

بهروز اکرمی : طراحی لباس ایرانی اسلامی با نگاه به صادرات انجام شود

بهروز اکرمی : طراحی لباس ایرانی اسلامی با نگاه به صادرات انجام شود

آفتاب میهن

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: طراحی لباس های ایرانی اسلامی باید با نگاه به صادرات محور تولید شود و برای تصاحب بازارهای خارجی برنامه داشته باشد.

به گزارش ایرنا، «بهروز اکرمی» روز دوشنبه در آیین اختتامیه ششمین جشنواره استانی و نودو نهمین جشنواره کشوری مد و لباس در اراک، افزود: طراحی مد و لباس ایرانی اسلامی باید به گونه ای صورت بگیرد که علاوه بر تامین نیاز داخل و جلب رضایت مخاطبان در بازارهای داخلی قابلیت رقابت را داشته باشد و ضمن تولید ثروت پیام های فرهنگی کشور را آن سوی مرزها منتقل کند.

وی ادامه داد: بیش از یک میلیارد مسلمان در جهان وجود دارد که طراحان و دست اندرکاران صنف پوشاک باید از این فرصت طلایی نهایت بهره را ببرند و با  محصولات با کیفیت سهم مناسبی را از بازار داخلی و خارجی برای خود تعریف کنند.

 معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی خاطرنشان کرد: حضور فعال تولیدکنندگان در بازارهای داخلی و خارجی علاوه بر افزایش درآمد اقتصادی، مناسبات اشتغال را نیز متحول کرده و به حل معضل بیکاری کمک می کند.

اکرمی گفت:  جشنواره ها و نمایشگاه های مد و لباس برای افزایش کارایی، شناسایی و معرفی داشته های این بخش به مردم کشور و جهان باید با محوریت بخش خصوصی ادامه حیات دهند و حوزه دولتی تنها نقش حمایتی برعهده داشته باشد.


صادرات بهروز اکرمی لباس ایرانی


  • 6 ماه پیش


نظرات کاربران