پایگاه اطلاع رسانی و خبری آفتاب میهن

header

نسخه آزمایشی

۵۳۴ میلیارد ریال به طرح‌های اشتغال نهادهای حمایتی استان مرکزی پرداخت شد

۵۳۴ میلیارد ریال به طرح‌های اشتغال نهادهای حمایتی استان مرکزی پرداخت شد

آفتاب میهن

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: ۵۳۴ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال سال گذشته در قالب یک‌هزار و ۲۷۸ طرح به افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی استان پرداخت شد.

«محمدتقی آبایی‌هزاوه» افزود: این مبلغ از محل تسهیلات اشتغال روستایی سال ۹۸ به افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره)، بهزیستی و بنیاد شهید پرداخت شد.

وی سقف تسهیلات پرداختی اشتغال روستایی به افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی استان را از ۵۰ تا ۵۰۰ میلیون ریال اعلام کرد و اظهار داشت: بر اساس طرح های ارائه شده،  پرداخت این میزان تسهیلات برای یکهزار و ۳۸۹ نفر اشتغال ایجاد کرده است.  

وی سهم کلی تسهیلات اشتغال نهادهای حمایتی در سال ۹۸ را  را ۹۱۰ میلیارد ریال ذکر کرد و گفت: تا پایان سال ۶۰ درصد  این مبلغ  پرداخت شد و بقیه آن  در سال جدید دنبال می‌شود.

آبایی هزاوه اظهار داشت: تا پایان سال گذشته در مجموع  یک‌هزار و ۶۷۶ طرح به مبلغ ۹۳۶ میلیارد ریال به بانک‌های کشاورزی، توسعه تعاون، پست بانک و صندوق کارآفرینی امید معرفی شده بود که یکهزار و ۲۹۰ طرح به مبلغ ۵۵۲ میلیارد ریال به عقد قرارداد رسید و یک‌هزار و ۲۷۸ طرح به مبلغ ۵۳۴ میلیارد ریال تسهیلات خود را دریافت کردند.


استان مرکزی اشتغال نهاد حمایتی


  • 2 ماه پیش


نظرات کاربران