پایگاه اطلاع رسانی و خبری آفتاب میهن

header

نسخه آزمایشی

کاهش ۴۷نفری کاندیداهای مجلس در مرکزی طی مرحله تبلیغات انتخاباتی

کاهش ۴۷نفری کاندیداهای مجلس در مرکزی طی مرحله تبلیغات انتخاباتی

آفتاب میهن

رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی از کاهش تعداد داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در این استان طی فرصت ۷ روزه تبلیغات انتخاباتی از ۱۹۷ به ۱۵۰ نفر خبر داد.

بهروز اکرمی روز پنجشنبه با بیان مطلب فوق در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تا به امروز (۱ اسفندماه ۹۸) شمار نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان مرکزی به ۱۵۰ نفر متشکل از ۲۱ زن و ۱۲۹ مرد رسیده است.

رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی افزود: هم اکنون تعداد نامزدهای حوزه انتخابیه اراک، خنداب و کمیجان ۵۱ نفر است و شمار کاندیداها در حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان نیز به ۲۲ نفر رسید.

اکرمی تعداد نامزدهای حوزه انتخابیه خمین را ۱۱ نفر و حوزه انتخابیه شازند را ۲۱ نفر برشمرد و اضافه کرد: تعداد نامزدهای حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه به ۳۰ نفر و تعداد نامزدهای حوزه انتخابیه محلات و دلیجان نیز به ۱۵ نفر رسیده است.

شمار کاندیداهای انتخابات مجلس یازدهم در استان مرکزی همزمان با آغاز فرصت تبلیغات (۲۴ بهمن ماه)، ۱۹۷ نفر بود که طی هفت روز اخیر به ۱۵۰ نفر رسیده است.

گفتنی است از صبح امروز، مهلت قانونی تبلیغات انتخاباتی داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی به پایان رسیده و انتخابات فردا دوم اسفندماه برگزار خواهد شد.


انتخابات کاندیداهای مجلس تبلیغات انتخاباتی ستاد انتخابات استان مرکزی


  • 1 ماه پیش


نظرات کاربران