پایگاه اطلاع رسانی و خبری آفتاب میهن

header

نسخه آزمایشی

۳۰ میلیارد ریال تسهیلات به شرکت‌های دانش‌بنیان استان مرکزی پرداخت شد

۳۰ میلیارد ریال تسهیلات به شرکت‌های دانش‌بنیان استان مرکزی پرداخت شد

آفتاب میهن

رییس پارک علم و فناوری استان مرکزی گفت: ۳۰ میلیارد ریال تسهیلات با هدف تقویت بنیه کاری در سال جاری به شرکت‌های دانش‌بنیان این استان پرداخت شد.

محمد رفیعی افزود: این تسهیلات بدون بهره و با هدف حفظ اشتغال و گسترش فرآیند تولید به متقاضیان زیرمجموعه پارک علم و فناوری استان مرکزی پرداخت شده است.

پرداخت تسهیلات به شرکت‌های دانش‌بنیان استان مرکزی همچنان ادامه دارد و متقاضیان می‌توانند به ارائه درخواست خود از این تسهیلات استفاده کنند.

رییس پارک علم و فناوری استان مرکزی میزان صادرات شرکت‌های دانش بنیان این استان در سال جاری را بیش از ۲ میلیون یورو عنوان کرد و گفت: حمایت همه جانبه از تولیدات صادرات محور اولویت اصلی این نهاد است.

حمایت‌های پارک علم و فناوری استان مرکزی از شرکت‌های دانش بنیان به‌صورت بسته‌های آموزشی، معافیت‌های مالیاتی، عوارض گمرکی بر اساس ماده ۹ قانون حمایت از شرکت‌های دانش بنیان، آزمایشگاهی، کارگاه‌های شبکه‌سازی و پرداخت تسهیلات ویژه با نرخ بهره بسیار پایین انجام می‌شود.

 ۸۳ شرکت دانش‌بنیان در استان مرکزی فعالیت دارند که ۴۰ واحد در مجموعه پارک علم و فناوری استان و بقیه در شهرک‌ها و نواحی مختلف مستقر هستند و این استان رتبه هشتم کشور به لحاظ تعدد این شرکت‌ها را دارد.


استان مرکزی شرکت‌های دانش‌بنیان تسهیلات پارک علم و فناوری استان مرکزی


  • 1 ماه پیش


نظرات کاربران