پایگاه اطلاع رسانی و خبری آفتاب میهن

header

نسخه آزمایشی

اندیشیدن تمهیدات ترافیکی اربعین در پلیس‌ راه استان مرکزی

اندیشیدن تمهیدات ترافیکی اربعین در پلیس‌ راه استان مرکزی

آفتاب میهن

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: تمهیدات ترافیکی برای ترددهای اربعین حسینی از سوی پلیس‌راه این استان اندیشیده شده و تمامی توان برای ارایه خدمات مطلوب به زائران و مردم به کارگرفته شده است. روزانه ۵۰ تیم محسوس و نامحسوس پلیس راه استان مرکزی در جاده‌ه اقدامات روان‌سازی ترافیک را انجام می‌دهند.

سرهنگ ایرج کهریزی بیان کرد: آموزش‌های لازم به رانندگان اتوبوس‌ ناوگان حمل و نقل عمومی، مدیران فنی شرکت‌های مسابرفری و موکب‌داران در خصوص توجه ویژه به قوانین راهنمایی و رانندگی ارایه شده و هماهنگی‌ لازم با دستگاه‌های خدمات‌رسان و امدادی این استان صورت گرفته است. ماموران پلیس‌راه این استان به‌منظور تامین امنیت زائران اربعین حسینی (ع) شدت کنترل بر ناوگان حمل و نقل مسافربری را افزایش داده‌اند.

وی اظهار داشت: تردد اتوبوس‌های درون‌شهری با مسافر در جاده‌های استان مرکزی ممنوع است و انتظار است و ماموران پلیس‌راه این استان با هرگونه تخلف حادثه ساز قاطع برخورد می‌کنند. حجم تردد در ایام اربعین حسینی (ع) و چند روز پس از آن در جاده‌های استان مرکزی سنگین است و انتظار می‌رود رانندگان با صبر برانند و توجه جدی به رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی داشته باشند.


اربعین ترافیک رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی تمهیدات


  • 8 ماه پیش


نظرات کاربران