پایگاه اطلاع رسانی و خبری آفتاب میهن

header

نسخه آزمایشی

اجرای طرح هوشمندسازی در ایست بازرسی‌ های استان مرکزی

اجرای طرح هوشمندسازی در ایست بازرسی‌ های استان مرکزی

آفتاب میهن

حسن مفخمی شهرستانی در دیدار با استاندار مرکزی و برخی مسوولین استانداری با بیان اینکه پلیس در تمامی شرایط با بهره‌ گیری از توان و انرژی خود بستری امن را برای آحاد مردم جامعه فراهم می‌ کند، بیان کرد: یکی از مؤلفه‌ های رشد و بالندگی هر مملکتی وجود امنیت است و اگر امنیت باشد ما می‌ توانیم در زمینه‌ های مختلف اقتصادی، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و... به موفقیت برسیم. تمامی دستگاه‌ ها، سازمان‌ ها و مردم نقش اساسی را در تولید امنیت بر عهده دارند و توفیق نیروی انتظامی در مأموریت‌ ها کسب رضایتمندی حداکثری و اعتماد مردم است.

فرمانده انتظامی استان مرکزی با اشاره به برنامه‌ ریزی‌ های مدرن و مدون در خصوص اجرای طرح‌های امنیتی و انتظامی در استان به‌ خصوص در سال جاری خاطرنشان کرد: اجرای این مهم نیازمند حمایت‌های قاطع و بی‌دریغ مسئولان در ارتقاء آرامش عمومی در بین مردم است.

مفخمی شهرستانی در ادامه به ایستگاه‌ های ایست بازرسی به عنوان گلوگاه‌ های شریانی مهم در ورود و خروج به استان اشاره و تصریح کرد: بهسازی، تجهیز، بازسازی و مدرن کردن تجهیزات و در نهایت هوشمند سازی این مبادی مهم در پیشانی استان گامی مهم در کنترل و مقابله با مخلان نظم و امنیت به شمار می‌ رود.

وی به اجرای طرح هوشمندسازی و استفاده از تجهیزات مدرن کنترلی در ایست بازرسی‌ های استان مرکزی اشاره کرد و گفت: امیدواریم این طرح با حمایت همه‌ جانبه مسئولان و به‌ خصوص شخص استاندار به‌ زودی محقق و به بهره‌ برداری برسد.

ایشان با بیان اینکه پلیس از فن‌ آوری‌ های به‌ روز و تجهیزات نوین نهایت استفاده را در ارتقاء امنیت اجتماعی به کار می‌ بندد افزودند: پیشرفت و بروزرسانی تجهیزات پلیسی سرمایه‌ گذاری ماندگاری است که سطح آرامش و رضایتمندی مردم را به میزان زیادی افزایش داده و پلیس با توان فیزیکی کمتر و بازدهی بیشتر و بهتر در تلاش برای کسب رضایت شهروندان از امنیت مطلوب می‌ باشد.

 


استان مرکزی امنیت ایست و بازرسی هوشمندسازی


  • 6 ماه پیش


نظرات کاربران