پایگاه اطلاع رسانی و خبری آفتاب میهن

header

نسخه آزمایشی

ظرفیت‌های گردشگری استان برای گردشگران ناشناخته است

ظرفیت‌های گردشگری استان برای گردشگران ناشناخته است

سید علی آقازاده، استاندار مرکزی در نشست ستاد اجرائی خدمات سفر استان مرکزی ضمن تبریک روز مهندس گفت: بهره گیری از توان علمی و اجرایی مهندسان می‌تواند در سازندگی و اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی در کشور مؤثر باشد.

آقازاده در ادامه با اشاره به نزدیک شدن به ایام پایانی سال و تعطیلات نوروز افزود: در این راستا لازم است به منظور ارائه خدمات مطلوب به مسافران پس از یک سال کار و تلاش، خدمات ارزنده ای از سوی دستگاه های خدمات رسان و دولتی صورت بگیرد.

به منظور کسب آمادگی برای ارائه خدمات به مسافران در این ایام لازم است در فرصت باقی مانده، جلسات ستاد اجرایی خدمات سفر به ریاست فرمانداران به صورت مرتب و هفتگی در شهرستان ها تشکیل شود تا با آمادگی کافی به استقبال تعطیلات برویم.

استاندار مرکزی با تاکید بر اینکه استان مرکزی به دلیل داشتن مفاخر بسیار، آثار گردشگری و تاریخی مختلف می تواند به عنوان یکی از مقاصد گردشگران در ایام نوروز باشد، بیان کرد: همه باید تلاش کنند تا استان مرکزی به عنوان یکی از استان های مقصد گردشگری شناخته شود نه اینکه تنها استان عبوری برای گردشگران باشد.

آقازاده با اشاره به اینکه به دلیل تعطیلی دستگاه های اجرایی در ایام نوروز بار سنگینی بر دوش نیروی انتظامی است، بیان کرد: در این راستا لازم است دستگاه های مختلف نهایت همکاری با نیروی انتظامی به منظور اجرای برنامه ها و تامین امنیت را داشته باشند.

  • 10 ماه پیش


نظرات کاربران