پایگاه اطلاع رسانی و خبری آفتاب میهن

header

نسخه آزمایشی

اعتراضات کارگری دلیلی بر مخالفت با نظام نیست

اعتراضات کارگری دلیلی بر مخالفت با نظام نیست

مدیر‌کل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: برخی مواقع جامعه کارگری به دلیل فشار زیاد مطالبات خود را در کف خیابان دنبال می‌کند، اما این اعتراضات دلیلی بر این نیست که آنها مخالف اصل نظام هستند.

محمد‌تقی آبایی در گردهمایی بسیج کارگری که در اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی تشکیل شد، عنوان کرد: مردم و بویژه جامعه کارگری در صحنه‌های مختلف با حضور یکپارچه و غیورانه خود نشان می‌دهند که همچنان پای انقلاب اسلامی هستند، چنانچه شاهد مطالبات جامعه کارگری در کف خیابان‌ها هستم، اما همین افراد به موقع از جمهوری اسلامی دفاع خواهند کرد، تا برچست بدخواهی نظام به جامعه کارگری زده نشود.

وی بیان کرد: معمولا جامعه کارگری مطالبات خود را با راهکارهای قانونی پیگیری می‌کنند، اما برخی در مواقع، اعتراضات بدلیل فشار زیاد به کف خیابان‌ها کشیده می‌شود، البته انتظار می ‌ رود که خویشتن‌دار باشند چراکه متاسفانه بعضی از عوامل خارجی از این شرایط به نفع اهداف خود سوء استفاده می‌کنند.

آبایی اظهار کرد: نهال انقلاب اسلامی با گذشت چهل‌سال به درخت تنومندی تبدیل شده و شاخه‌های این درخت به مثابه تیری بر چشم دشمنان و یاوه‌گویان فرو می‌رود، در حقیقت شاخه‌های این درخت مسئولان و مردم هستند که وظیفه دارند با اقتدار و انسجام از این درخت حفاظت کنند.

وی تصریح کرد: انقلاب اسلامی نتیجه تلاش امام راحل و مقام معظم رهبری است، وظیفه ما تداوم و پیروی از منویات این بزرگواران است، هرچند در حال حاضر کشورمان با مسائل و مشکلاتی مواجه است، اما در برخی مواقع ما باید از جان و خواسته‌های خود بگذریم، همانطور که قبل از انقلاب پدران، مادران و جوانان ما از خود گذشتند تا انقلاب اسلامی به ثمر برسد، در دوران جنگ تحمیلی نیز اقشار مختلف مردم دست به دست هم دادند، تا نهال نوپا انقلاب رشد پیدا کند و اقتدار خود را در به جامعه بین‌المللی نشان دهد.

وی با بیان اینکه ملت غیور ایران اسلامی همچنان حامی آرمان‌های انقلاب اسلامی هستند، ادامه داد: چندی پیش در سراسر کشور موج اعتراضی ایجاد شد، برخی منشا این اعتراضات را تنها به عوامل خارجی نسبت دادند، قطعا بدخواهان نظام به دنبال استفاده از این فرصت‌ها برای رسیدن به اهداف خود هستند، اما قسمت عظیم اعتراضات به خواسته‌ها و مشکلات منطقی مردم برمی‌گردد.

آبایی اضافه کرد: در آستانه چهلمین سال انقلاب اسلامی هستیم، باید نشان دهیم با گذشت زمان ذره‌ای از اهداف انقلاب اسلامی فاصله نگرفتیم، هدف اصلی این‌ است که استقرار نظام جمهوری اسلامی تا زمان مهدی موعود(عج) پابرجا بماند و شاخه‌های درخت تنومند انقلاب خاری بر چشم دشمن باشد، بنابراین با حضوری منسجم در راهپیمایی 22 بهمن شرکت خواهیم کرد. 

  • 10 ماه پیش


نظرات کاربران