پایگاه اطلاع رسانی و خبری آفتاب میهن

header

نسخه آزمایشی

فعالیت مدارس استان مرکزی از یکم آذرماه حضوری است

فعالیت مدارس استان مرکزی از یکم آذرماه حضوری است

آفتاب میهن

مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی گفت: فعالیت تمامی مدارس در مقاطع ابتدایی، متوسطه اول و دوم این استان از یکم آذرماه جاری به‌صورت حضوری است و دانش‌آموزان باید در فرآیند یادگیری چهره به چهره در کلاس درس حاضر شوند.

«بهرام حسین‌آبادی» افزود: در راستای رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله اجتماعی با تصمیم شورای مدارس، کلاس‌های ۲۶ نفره به ۲ گروه و کلاس‌های ۳۶ نفره برای حضور در مدارس به سه گروه تقسیم می شوند.

دانش آموزان گروه نخست پس از حضور در مدارس آموزش را به‌صورت حضوری و گروه دوم در منزل به‌صورت برخط پی می‌گیرند و همزمان از آموزش کلاس‌های مدارس استان مرکزی بهره‌مند می شوند.

۵۰ درصد دانش‌آموزان این استان از فردا(اول آذرماه) یک روز در میان در مدارس حضور یافته و بقیه به‌صورت برخط و غیرحضوری در کلاس‌های آموزش و پرورش استان حضور می‌یابند.

فعالیت حضوری مدارس استان مرکزی متفاوت است و بر اساس تعداد دانش آموزان و فضای فیزیکی فضاهای آموزشی استان برنامه‌ریزی شده است.

وی با یادآوری فعالیت حضوری مدارس روستایی، دروس عملی هنرستان‌ها و آغاز فعالیت مدارس پایه دوم متوسطه از پانزدهم آبان ماه جاری در این استان نیز گفت: ۹۰ هزار دانش آموز از ابتدای سال جاری تاکنون به‌صورت حضوری از آموزش‌های مدارس استان بهره‌مند شده‌اند.

۱۴۰ هزار دانش‌آموز استان مرکزی نیز از ابتدای آذرماه جاری بر اساس گروه‌بندی مدارس، رعایت پروتکل‌ها و فاصله اجتماعی به صورت حضوری در مدارس این استان حضور می‌یابند./ایرنا


استان مرکزی مدارس آذرماه


  • 6 ماه پیش


نظرات کاربران