پایگاه اطلاع رسانی و خبری آفتاب میهن

header

نسخه آزمایشی

۷۳ بازرس بسیجی اصناف در استان مرکزی سازماندهی شدند

۷۳ بازرس بسیجی اصناف در استان مرکزی سازماندهی شدند

آفتاب میهن

مسئول بسیج اصناف سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: ۷۳ بازرس بسیجی در قالب قرارگاه ۱۷ ربیع‌الاول به منظور بازرسی و نظارت بر عملکرد واحدهای صنفی و تولیدی در این استان سازماندهی شدند.

سرهنگ پاسدار محمد فراهانی در نشست خبری با اصحاب رسانه افزود: سازمان بسیج اصناف به دنبال عملیاتی کردن فرمان مقام معظم رهبری در راستای کنترل قیمت‌ها و مقابله با گران فروشی، کم فروشی و سایر تخلفات صنفی است.

در این راستا قرارگاه ۱۷ ربیع الاول با مشارکت سازمان صمت و اتاق اصناف با عضویت سایر دستگاه‌های مرتبط از ۳ ماه گذشته در استان مرکزی آغاز به کار کرد.

تاکنون ۷۳ بازرس بسیجی با گذراندن دوره‌های تخصصی در قرارگاه ۱۷ ربیع‌الاول بسیج اصناف استان مرکزی سازماندهی شده‌اند که بر عملکرد فعالیت‌های اصناف به خصوص بازار شب عید فعالیت می‌کنند.

راه اندازی طرح عملیاتی کسبه امین یکی دیگر از طرح‌های بسیج اصناف برای برقراری آرامش در بازار است که با هدف رفع مشکلات بازار نظیر توزیع مایحتاج مردم و کالاهای اساسی فعالیت می‌کنند.

بسیج اصناف از ابتدای شیوع ویروس کرونا برای تامین ماسک، مواد بهداشتی و سایر اقلام مورد نیاز دیگر به طور عملیاتی حضور داشته و اکنون ۱۶ کارگاه تولید ماسک در سطح استان با حمایت بسیج اصناف فعالیت دارند که خدمات بسیاری در راستای کاهش قیمت ماسک انجام داده است./ایرنا


استان مرکزی اصناف


  • 5 ماه پیش


نظرات کاربران