پایگاه اطلاع رسانی و خبری آفتاب میهن

header

نسخه آزمایشی

۱۰۱ میلیارد ریال به مشترکان برق استان مرکزی پاداش پرداخت شد

۱۰۱ میلیارد ریال به مشترکان برق استان مرکزی پاداش پرداخت شد

آفتاب میهن

مدیردفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع برق استان مرکزی گفت: ۱۰۱ میلیارد ریال پاداش به مشترکان همکار در طرح‌های پیک سایی (کنترل مصرف برق) این شرکت که در برنامه پاسخگویی بار سال ۹۹ مشارکت داشتند، پرداخت شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع برق استان مرکزی «محمد نظام آبادی» افزود: ۷۰ درصد از مصرف برق استان مرکزی در بخش تولید است و تامین انرژی برق صنایع نخستین گام برای کمک به رونق تولید و جهش اقتصادی کشور در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب است و عبور موفقیت‌آمیز از پیک تابستان امسال، بدون همراهی مشترکان و مسوولان میسر نبود.

همکاری یک هزار و ۵۴۳ مشترک بخش صنعتی در طرح‌های مدیریت مصرف برق تابستان سال جاری، موجب پرداخت حدود ۷۷ میلیارد ریال پاداش در صورتحساب بهای برق مصرفی آنها در برنامه «پاسخگویی بار» شد و ۲۴ میلیارد ریال پاداش نیز به مشترکان همکار در سایر بخش‌ها پرداخت شده است.

مشارکت مشترکان صنعتی این استان در طرح‌های کاهش پیک بار تابستان امسال نسبت به پارسال، ۳۴۸ درصد افزایش داشته است.

همسوسازی و تعامل متقابل صنایع و این شرکت، شناسایی فرآیندهای موثر در حفظ منابع انرژی و برنامه‌ریزی برای استفاده بهتر از این منابع از فرصت‌های مهم برای توسعه صنعت برق است.

پیک‌سایی، پاسخگویی بار یا پاسخگویی تقاضا مجموعه اقداماتی است که برای تغییر الگوی مصرف برق به منظور بهبود قابلیت اطمینان شبکه  و حل معضل ناهمخوانی عرضه و تقاضا اجرا می‌شود./ایرنا


استان مرکزی برق


  • 2 ماه پیش


نظرات کاربران