پایگاه اطلاع رسانی و خبری آفتاب میهن

header

نسخه آزمایشی

۸۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزا در استان مرکزی پرداخت شد

۸۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزا در استان مرکزی پرداخت شد

آفتاب میهن

مسئول بسیج سازندگی سپاه روح الله استان مرکزی گفت: ۸۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در قالب طرح اقتصاد مقاومتی امسال در این استان پرداخت شده است.

«امید محترمی» افزود: تسهیلات اشتغالزایی اقتصاد مقاومتی سازمان بسیج سازندگی سپاه روح‌الله از طریق صندوق‌های قرض‌الحسنه این نهاد انقلابی پرداخت شده و بیش از ۴۰۰ فرصت شغلی جدید در پی داشته است.

تسهیلات اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی در بخش‌های پرورش دام سنگین، کاشت زعفران، صنایع دستی، پرورش مرغ بومی، تولید قارچ، کشت گیاهان دارویی، پرورش شترمرغ، بلدرچین، داربستی کردن باغات انگور، پرورش زنبور عسل، تولید ماهی، محصولات گلخانه ای و صنایع تبدیلی به متقاضیان پرداخت شد.

پرداخت تسهیلات اشتغالزایی بسیج سازندگی سپاه روح الله در سال جاری همچنان ادامه دارد و متقاضیان می‌توانند با مراجعه به این سازمان در هر یک از شهرستان‌ها، طرح های اشتغالزایی خود را ارایه کنند تا در صورت تامین اعتبارات، تسهیلات لازم به آنان پرداخت شود.

در پنج سال اخیر بیش از ۳۰ هزار کارگاه و دوره آموزشی و توانمندسازی در راستای تسهیل در امور متقاضیان اشتغالزایی و حل مشکلات این قشر برگزار شده است.

در سال ۱۳۷۹ بسیج سازندگی به فرمان مقام معظم رهبری آغاز به کار کرد و به دنبال آن هم اردوهای جهادی با اعزام دانش آموزان و دانشجویان در ایام تعطیلات به مناطق محروم با هدف محرومیت‌زدایی راه اندازی شد./ایرنا


استان مرکزی تسهیلات اشتغالزایی


  • 8 ماه پیش


نظرات کاربران