پایگاه اطلاع رسانی و خبری آفتاب میهن

header

نسخه آزمایشی

توزیع ۲ هزار و ۳۹ تن شکر با نرخ مصوب دولتی در استان مرکزی آغاز شد

توزیع ۲ هزار و ۳۹ تن شکر با نرخ مصوب دولتی در استان مرکزی آغاز شد

آفتاب میهن

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: توزیع ۲ هزار و ۳۹ تن شکر با نرخ مصوب دولتی در نقاط مختلف این استان آغاز شد.

«جعفر اصغری» افزود: توزیع شکر با هدف تنظیم بازار این کالا انجام و ۸۰۵ تن در حوزه خانوار و بقیه نیز در حوزه اصناف مرتبط توزیع می‌شود.

قیمت مصوب هر کیلوگرم شکر برای مصرف خانوار ۶۳ هزار ریال و برای مصرف اصناف نیز ۶۷ هزار ریال در نظر گرفته شده است.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی در خصوص توزیع دیگر کالاهای اساسی نیز گفت: برنج، گوشت قرمز و مرغ به میزان کافی در بازار موجود است و تمامی فعالیت‌های این حوزه با نظارت دستگاه‌های نظارتی انجام می‌شود.

شمار قابل توجهی لاستیک سبک و سنگین نیز با نرخ مصوب دولتی به استان مرکزی وارد شده و دارندگان کامیون‌ یا کامیونت برون‌شهری با ثبت نام در سامانه اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای می‌توانند لاستیک مصرفی خود را دریافت کنند.

وی در خصوص کامیون و کامیونت‌های درون‌شهری نیز گفت: فعالان این حوزه باید میزان کارکرد و فعالیت روزانه خود را در سامانه‌ای موسوم به "باربرگ" ثبت کنند و بعد از مدتی نیازسنجی از سوی کارشناسان حمل و نقل درون شهری انجام و لاستیک دولتی به افراد اختصاص داده می‌شود.

تمامی مراحل خرید، واردات به استان، توزیع بین فروشندگان و مصرف کنندگان با نظارت کامل بازرسان این سازمان  و اتاق اصناف انجام می شود و در صورت مشاهده هرگونه تخلف از سوی افراد و یا دستگاه های توزیع کننده، بازرسان متخلفان را به دستگاه قضایی معرفی می‌کنند./ایرنا


استان مرکزی شکر نرخ دولتی


  • 2 ماه پیش


نظرات کاربران