پایگاه اطلاع رسانی و خبری آفتاب میهن

header

نسخه آزمایشی

مصرف کالای داخلی باید برای تحقق جهش تولید نهادینه شود

مصرف کالای داخلی باید برای تحقق جهش تولید نهادینه شود

آفتاب میهن

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: یکی از راه‌های تحقق شعار سال، نهادینه شدن فرهنگ مصرف کالاهای داخلی از سوی مردم است.

حجت الاسلام صفر قربان پور روز چهارشنبه در حاشیه نشست کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان مرکزی اظهار کرد: مقام معظم رهبری در اصل موضوع قاچاق تذکرات عمده‌ای را بیان فرمودند و بر مقابله هوشمند تبلیغاتی و فرهنگی در این راستا تاکید کردند.

در مقابله با پدیده قاچاق نیازمند رویکرد دقیق گفتمان ساز هستیم تا مردم به سمت مصرف کالای داخلی روی آورند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی لزوم فرهنگ سازی مناسب در راستای بالا بردن اشتیاق مردمی در مصرف کالای داخلی را مهم برشمرد و بیان کرد: با ترویج فرهنگ مصرف کالای داخلی رشد اقتصادی و افزایش اشتغال جوانان کشور را شاهد خواهیم بود.

قربان پور با اشاره به تذکر روحانیون حاضر در این جلسه مبنی بر حمایت از تولید کنندگان داخلی عنوان کرد: جامعه باید در مسیری گام بردارد که از تولید حمایت کند و نامگذاری امسال به نام جهش تولید از سوی رهبر معظم انقلاب نیز در این راستا بوده است.

مسئولین و افراد جامعه باید از تولید حمایت کنند در این صورت استقامت ملی به وجود می‌آید. ایجاد یک جامعه مقاوم نیازمند کار فرهنگی است.

جامعه از قدرت مردمی فراوان برخوردار است به طوری که سمن‌ها، روحانیون، مجامع مذهبی و… بخشی از آن محسوب می‌شوند.

حل همه مسائل با بخشنامه دولتی امکان پذیر نیست و باید جامعه خود مصرف کالای ایرانی را به یک الگو در بین مردم تبدیل کند و از پتانسیل و ظرفیت مردمی برای اشاعه این امر مهم استفاده شود./مهر


استان مرکزی جهش تولید کالای داخلی مدیرکل تبلیغات اسلامی


  • 1 ماه پیش


نظرات کاربران