پایگاه اطلاع رسانی و خبری آفتاب میهن

header

نسخه آزمایشی

۵۰ میلیارد ریال اعتبار ملی به طرح‌های ورزشی استان مرکزی اختصاص می‌یابد

۵۰ میلیارد ریال اعتبار ملی به طرح‌های ورزشی استان مرکزی اختصاص می‌یابد

آفتاب میهن

استاندار مرکزی گفت: معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در نشستی که در خصوص مسائل استان برگزار شد، با اختصاص ۵۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی برای تکمیل طرح‌های ورزشی این استان موافقت کرد و در این خصوص قول مساعد داد.

سید «علی آقازاده» افزود: این نشست  امروز با حضور دکتر محمدباقر نوبخت در خصوص برخی مسایل و مشکلات استان مرکزی در تهران برگزار شد که با توفیقات خوبی همراه بود.

اگر این میزان اعتبار به موقع به استان تخصیص یابد، تا پایان سال جاری، ۶۰۰ میلیارد ریال پروژه ورزشی در استان مرکزی افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

در این نشست در خصوص تکمیل پروژه بیمارستان ولیصعر (عج) اراک نیز تصمیماتی اتخاذ شد و مقرر شد یک‌هزار میلیارد ریال بودجه امسال این طرح افزایش یابد.

روند پروژه بیمارستان با جدیت در حال پیگیری است و هر ۲ هفته یکبار نشستی در خصوص آخرین اقدامات این طرح با حضور نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و رئیس کل دادگستری این استان برگزار می‌شود.

مسکن مددجویان کمیته امداد خمینی (ره) در استان مرکزی از دیگر موارد مطرح شده بود که در این راستا نیز مقرر شد نخستین مرحله اعتباری این طرح از سهم ۳۵۰ میلیارد ریالی دولت به مبلغ ۱۲۵ میلیارد ریال به زودی در اختیار استان قرار گیرد./ایرنا


استاندار مرکزی رئیس سازمان برنامه و بودجه


  • 1 ماه پیش


نظرات کاربران