پایگاه اطلاع رسانی و خبری آفتاب میهن

header

نسخه آزمایشی

فعالیت اماکن ورزشی در مناطق سفید استان مرکزی بلامانع است

فعالیت اماکن ورزشی در مناطق سفید استان مرکزی بلامانع است

آفتاب میهن

مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی گفت: فعالیت باشگاه‌های رشته‌های مختلف ورزشی در شهرهای دارای وضعیت سفید استان مرکزی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سر گرفته می‌شود.

عابد حق‌دادی درباره آخرین وضعیت فعالیت رشته‌های ورزشی در استان مرکزی اظهار کرد : با توجه به مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا و ابلاغیه معاونت ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان به استان‌ها، مقرر شده است ازسرگیری فعالیت‌های ورزشی با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی امکان‌پذیر شود و بر این اساس مسئولین هیأت‌های ورزشی استان موظف به نظارت بر حسن اجرای دستورالعمل‌های بهداشتی هستند.

هیچ گونه محدودیتی در ارتباط با فعالیت باشگاه‌های رشته‌های مختلف ورزشی و استخرها در شهرهای دارای وضعیت سفید استان وجود ندارد.

در مناطق زرد فعالیت باشگاه‌های ورزشی در تمامی رشته‌ها به جز بوکس، تکواندو (کیوروگی یا بخش مبارزه)، کاراته (بخش کومیته یا مبارزه)، جودو، کبدی، کشتی، ووشو (بخش ساندا یا مبارزه) و سبک‌های برخوردی زیر پوشش فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی، کونگ‌فو و هنرهای رزمی بلامانع است.

وی با بیان اینکه تمامی کارکنان شاغل در اماکن ورزشی پیش از شروع به کار باشگاه‌ها باید نسبت به انجام آزمایش‌های لازم اقدام کنند، اظهار کرد: این امر به منظور حفظ سلامت آن‌ها و پیشگیری از ابتلاء به ویروس کرونا است.

پذیرش ورزشکاران بیمار و مشکوک در تمامی اماکن ورزشی ممنوع است./ایرنا


استان مرکزی وزارت ورزش و جوانان


  • 1 ماه پیش


نظرات کاربران